Telefon

Kurumsal Firma v3

Yönetim Panelimizi İncelemek İstiyorsanız TIKLAYIN
Admin Panel Giriş Bilgileri

Güvenlik Nedeni İle Verilmemektedir


Başlıca Özellikler

  • Genel Site Ayarları

  • Site Favicon , Logo , İletişim Ayarları düzenleyebilme ve site renk tonu belirleyebilme.
  • STMP Ayarları , İletişim formundan gelen epostalar admin epostasına gönderilir.
  • Sosyal Medya Ayarları düzenleyebilme.
  • Bakım Modu ve Reklam Kodları alanları düzenleyebilme.

   

  İletişim Merkezi

  E-Bülten , Toplu Eposta ve İletişim kutusuna gelen mesajları görüntüleme . Toplu eposta gönderebilirsiniz.


  Mutlu Müşteriler Yönetimi

  Sınırsız mutlu müşteri yorumları ekleyebilme ve düzenleyebilme.

  Banka Hesapları Yönetimi

  Sınırsız banka hesabı ekleyebilme ve düzenleyebilme.

  Rereranslarımız Yönetimi

  Sınırsız referans ekleyebilme ve düzenleyebilme.

  Galeri Yönetimi

  Foto galeri ile sınırsız resim ekleyebilme. Video galeri ile sınırsız video ekleyebilme.

  Slider Yönetimi

  Sınırsız slider ekleyebilme. Sliderleri sıralayabilme.

  Haberler Yönetimi

  Sınırsız haber ve resim ekleyebilme. Her habere özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Haberleri sıralayabilme.

  Hizmetler Yönetimi

  Sınırsız hizmet ve resim ekleyebilme. Her hizmete özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Hizmetleri sıralayabilme.

  Projeler Yönetimi

  Sınırsız kategori ekleyebilme ve silme. Her kategoriye özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Sınırsız proje ve resim ekleyebilme. Her projeye özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Projeleri sıralayabilme.

  Ürünler Yönetimi

  Sınırsız kategori ekleyebilme ve silme. Her kategoriye özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Sınırsız ürün ve resim ekleyebilme. Her ürüne özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Ürünleri sıralayabilme.

  Ekibimiz Yönetimi

  Sınırsız ekip üyesi ekleyebilme ve düzenleyebilme.

  Kurumsal Yönetimi

  Sınırsız sayfa ve resim ekleyebilme. Her sayfaya özel seo key ve title ekleyebilme. İsteğe bağlı olarak MANUEL SEO link ekleyebilme. Sayfaları sıralayabilme.

  Dil Yönetimi

  Sisteme Sınırsız Dil ekleyebilme ve düzenleyebilme. Bakım Modu metnini düzenleyebilme.

  Genel Modül Ayarları

  Anasayfa , Kurumsal , Ürünler , Haberler, Hizmetler , Projeler , Galeri , Ekibimiz , Banka Hesapları , Mutlu Müşterilerimiz , Referanslarımız , Slider , Dil , İletişim modüllerini aktif yada pasif edebilme. Kurumsal , Ürünler , Haberler, Hizmetler , Projeler modüllerini açılır menü yapabilme.

Yorum Yaz

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

3642

Toplam Üye

116

Toplam Yazılım

2519

Toplam Bayi

6027

Favori Ürün